http://codesong.ir/music/aga.jpg

دانلود کلیپ رفتار بیشرمانه ی یک دختر مست ایرانی در کنسرت انریکه

دانلود کلیپ رفتار بیشرمانه ی یک دختر مست ایرانی در کنسرت انریکه

(در این کلیپ یک دختر ایرانی با لباسی نامناسب به روی سن میرود و ...)

در کنسرت جدید انریکه ایگلسیاس خواننده مطرح اسپانیایی در تورونتو کانادا، متاسفانه یک دختر ایرانی رفتارهای عجیب و غریبی از خود بروز داده است! وی که لباس نامناسبی برای یک کنسرت بر تن دارد پس از خواهش زیاد و موافقت انریکه بر روی سن میرود. به محض قدم گذاشتن بر روی سن شاهد هستیم که لباس بسیار نامناسب وی دچار مشکل میشود تا جاییکه خواننده روی صحنه چندین بار به او کمک میکند تا مشکل برطرف شود! بعد از آن انریکه به او میگوید که اهل کجاست؟ دختر با صدای بلند میگوید ایران! در این لحظه وی که شدیدا احساساتی و از خود بیخود شده به نظر میرسد، به یکباره خود را به پای انریکه بر روی زمین می اندازد! هرچقدر انریکه به او اصرار میکند که ادامه ندهند و بلند شود بی فایده است! در نهایت انریکه به او میگوید: “بلند شو! اینجا ایران نیست، تو در کانادا هستی!” و او را از زمین بلند میکند، تا اینکه در پایان هر دو بر روی محل مخصوص قرار گرفته و به پایین سن منتقل میشوند!
ویدئوهای زیادی از این اتفاق بر روی اینترنت قرار گرفته و متاسفانه در اکثر آنها القاب ناشایستی به این دختر ایرانی نسبت داده شده است که البته تا حدودی به دلیل رفتارهای نامناسب خود او در این کنسرت میباشد! در چنین کنسرت هایی افراد زیادی با اصلیت ها و ملیت های مختلف حضور پیدا میکنند و متاسفانه افرادی مثل این دختر باعث تغییر ذهنیت اقوام سایر کشورها درباره ایرانیان خواهد شد،این مسئله به هیچ عنوان برای ما خوش آیند نیست امیدواریم در آینده اینگونه مسائل را از ایرانیان خارج از کشور شاهد نباشیم .

 

( خاك تو سر اين دخترك نادان كنند كه اسم مقدس ايران را بد نشان داد ما با تمدن ۷۰۰۰ ساله خودمون از اين انريكه اوبي تحقير شديم . مثل همين دخترك كم نيستن . جاي تاسف داره . مطربان ميهن فروش )

 

براي دانلود كليپ به ادامه مطلب برويد ...

 

دانلود كليپ :

 Enrique_Iglesias.3gp


برچسب ها :
موضوعات :
| لينک ثابت | امتياز :
نوشته شده در تاريخ 28 خرداد 1391 و در ساعت : 02:42 | نسخه قابل چاپ | نويسنده : codesong
نظر شما
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي
آخرين مطالب نوشته شده
Copyright © 2012 by http://codesong.samenblog.com