http://codesong.ir/music/aga.jpg

گلشیفته فراهانی عکس برهنه اش را منتشر کرد + عکس / تکذیب شد !

گلشیفته فراهانی عکس برهنه اش را منتشر کرد + عکس / تکذیب شد !به تازگی عکسی از گلشیفته فراهانی منتشر شده است که در این خبر پدر و مادر وی این عکس را ساختگی دانستند.

گلشیفته فراهانی عکس برهنه

عصر ایران : عکس گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران رحیمیان در این باره گفت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی


برچسب ها :
موضوعات :
| لينک ثابت | امتياز :
نوشته شده در تاريخ 28 خرداد 1391 و در ساعت : 12:04 | نسخه قابل چاپ | نويسنده : codesong
ساناز گفته : 03:05 ,28 خرداد 1391

تو این اکاذیب رو باور کردی؟
الان شما اگر یه عکس ببری دادگاه بگی این دزده بگیرینش هیچ سندی ارائه نکرده ای؛اما فیلم همین آقا دزده رو ببر بگو این دزده بگیرینش کاملا مستند هست و قابل استناد.
حالا این ننه و باباش نمی دونن چجوری آبروشونو حفظ کنن از این اراجیف گفتن وگرنه اون انونسش برهنه ی گلشیفته کاملا ابهامات را برطرف کرد و به هرزه بودن وی ازعان نمود.

نظر شما
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي
آخرين مطالب نوشته شده
Copyright © 2012 by http://codesong.samenblog.com